Apie mus

„Balsių stovykloje“ šiais metais bus organizuojamos 7 pamainos.

I pamaina organizuojama pradinių klasių moksleiviams, pamainos trukmė 8 dienos. Stovykloje sudaryta užimtumo programa yra daugmaž  vienoda visoms pamainoms.

Vienoje pamainoje poilsiauja apie 250-300 vaikų, jie apgyvendinami pagal amžių, lytį.

II-VI pamainose poilsiauja įvairaus amžiaus vaikai, pradedant nuo 7 metų ir baigiant 18 metų. Pamainos trukmė 10 dienų. Maitinama 4 kartus per dieną.

Noriu visus tėvelius nuraminti, kad stovykloje galioja griežtos taisyklės ir jokių nuolaidų pažeidus taisykles nebūna. Stengiamės, kad nebūtų jokių konfliktų tarp skirtingų amžiaus grupių ar panašiai.

Manau, kad mes visi suprantame, kad vaikai yra vaikai, jie ir susipyksta ir susitaiko po kelis kartus per dieną. Bendraudami per internetą  jie nori pamandravoti tačiau įkėlus koją į stovyklą, po truputį visi mandriausiųjų išsišokimai susilpnėja ir prasideda rimtas požiūris į poilsį ir į darbą.

VII pamainos trukmė 9 dienos, į šią pamainą  taip pat susirenka įvairaus amžiaus vaikai.

Jau kelinti metai į šią pamainą suvažiuoja iš aplinkinių rajonų krepšinio, tinklinio ir futbolo sporto šakų moksleiviai, kuriems yra gera paskata ir pasiruošimas artėjantiems mokslo metams ir įvairioms sporto varžyboms.

Šalia balsių stovyklos įsirengęs „Balsių slėnis“ suteiks stovyklos svečiams didelę adrenalino dozę.

Taip pat norėčiau pakviesti vaikus poilsiauti ir į „Virvytės“ stovyklą, kuri niekuo nenusileidžia savo veikla ir užimtumu  „Balsių“ stovyklai.

Su pagarba Aloyzas Jarošaitis