NORINTIEMS PAREMTI VŠĮ \”BALSIŲ POILSIAVIETĖ\” 2% NUO VALSTYBEI SUMOKAMO GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO

Tai paramos teikimo būdas, iš Jūsų nereikalaujantis papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti VšĮ \”BALSIŲ POILSIAVIETĖ\”.

Kartu pridedame ir prašymo pervesti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Kur pristatyti užpildytą formą?

Išsirinkite Jums patogiausią būdą:

* Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.);

* Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, pildant gyventojų pajamų deklaraciją;

Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei šios deklaracijos Jūs teikti neprivalote, tai prašymą turite pristatyti pats arba per savo darbdavį, jam sutikus. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.

2 % paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

VšĮ \”BALSIŲ POILSIAVIETĖ\” rekvizitai:

Įstaigos pavadinimas: VŠĮ BALSIŲ POILSIAVIETĖ

Įstaigos kodas: 302332748

Adresas: BALSIŲ K., AKMENĖS R.

Banko kodas: 40100

A/s: LT784010040700274085