Viešoji įstaiga „BALSIŲ POILSIAVIETĖ”

Tai pelno nesiekianti juridinė įstaiga (asmuo), kurios pagrindinė veiklos sritis – įvairiapusio poilsio ir pramogų organizavimas, bei žmogaus, kaip asmenybės, ugdymas.

VEIKLOS TIKSLAS:

* ugdyti sveiką, harmoningą žmogų;
* propaguoti ir įgyvendinti sveikos gyvensenos idealus;
* skatinti žmogaus judėjimą.

VEIKLOS KRYPTYS:

* vaikų ir jaunimo poilsio stovyklų veikla;
* vasaros ir žiemos sporto šakų organizavimas, kurių tikslas – sportas savo malonumui;
* organizacijų ir šeimų poilsio organizavimas.

Organizuodami savo veiklą beveik dešimtmetį, stengiamės tenkinti vaikų ir jaunimo sveikatos reikmes, propaguojame aktyvią gyvenimo poziciją, dirbame taip, kad veikloje vyrautų džiaugsmas, pasitenkinimas ir gera nuotaika.
Mokome gyventi ir bendrauti atvirai bei garbingai. Jaučiame, kad mūsų darbas ir pastangos padeda vaikams ir jaunimui keistis; stiprėti fiziškai ir dvasiškai, ugdyti asmeninę bei socialinę atsakomybę, tapti laisvesniems, harmoningesniems, laimingesniems.

Nuolat esame kūrybiniame kelyje, ieškome ir randame, ruošiame ir praktiškai pritaikome įvairias užimtumo formas, metodikas bei praktikas.
Šią žiemą vaikams, jaunimui ir suaugusiems pradėjome organizuoti žiemos sporto pramogas, kurios tapo labai paklausios.
Tikime, kad sukūrę ir paruošę tinkamas slidinėjimo trasas, įrengę čiuožyklą ir įsigiję reikalingą žiemos sporto inventorių, galėsime Jums pasiūlyti įdomių užsiėmimų žiemos metu.

Per visą savo veiklos laiką esame surinkę apie 1000 įvairių eksponatų, kuriuos, praeitame amžiuje naudojo prie Virvytės upės baseino gyvenę žmonės. Šie buities ir darbo eksponatai domina ne tik jaunuosius lankytojus, bet taip pat ir suaugusius, todėl dabar esame etnografinio muziejaus kūrimo stadijoje.

Gerbiami bendraminčiai, bendražygiai ir rėmėjai, nuoširdžiai viliamės, kad ekonominiai sunkmečiai ateina ir praeina, tad, – jei yra galimybė ir noras, nenuskriaudžiant savo artimųjų ar šalia esančių, kuriems tikrai reikia paramos, labai prašome paremti mūsų viešąją įstaigą „BALSIŲ POILSIAVIETĖ” pervedant 2% iš valstybei sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Paspaudę čia sužinosite kaip paremti VšĮ „BALSIŲ POILSIAVIETĖ”

Pagarbiai,
VŠĮ „BALSIŲ POILSIAVIETĖ” direktorius
Aloyzas Jorošaitis